CEO / CXO / CIO

klub CIO

KLUB CIO to niezależna organizacja, istnieje od 2003 roku. Powstał z inicjatywy International Data Group Poland SA, amerykańskiego wydawnictwa, które organizuje Klub CIO / Executive CIO Council w wielu krajach na świecie.

Misją Klubu jest tworzenie społeczności Dyrektorów IT opartej na wymianie wiedzy i doświadczeń.
Klub CIO pomaga jego członkom pokonywać wyzwania stawiane przez rynek, współpracowników i przygotowywać zwycięskie strategie organizacji, których są kluczowym ogniwem.

Czym jest Klub CIO dla jego członków?
  • Członkowie Klubu CIO spotykają się w Warszawie, we Wrocławiu i w Gdańsku. W swobodnej atmosferze, w gronie znakomitych menedżerów rozmawiają o tym, co ważne dla każdego CIO. Tak rodzą się pomysły, inspiracje i gotowe rozwiązania do wykorzystania w codziennej pracy.
  • Klub CIO to również CIO Magazyn Dyrektorów IT, sekcja CIO w magazynie CEO, oraz serwis internetowy Klubu CIO. Mogą tam Państwo znaleźć wywiady i opinie wielu CIO, zapoznać się z artykułami, materiałami wideo, prezentacjami zgromadzonymi w ramach Centrum Wiedzy CIO.
  • Klub CIO organizuje prestiżowe konkursy, m.in. Konkurs CIO Roku oraz CIO100, konferencje oraz warsztaty w ramach Akademii Dyrektora IT, skierowane i dostosowane do potrzeb najwyższych menedżerów w działach IT w Polsce.

Oferta reklamowa:
Włodzimierz Duszyk
Wlodzimierz_Duszyk@idg.com.pl tel. 662 287 870