PC World

charakterystyka

PC World jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych czasopism ukazujących się kilkudziesięciu krajach na wszystkich kontynentach.
Czytelnikom zapewnia bieżący, bardzo szeroki przegląd najnowszych trendów technologicznych i rynkowych w zakresie sprzętu komputerowego (segment konsumencki), oprogramowania i internetu.

Skierowany jest zarówno do domowych użytkowników, entuzjastów i fanów technologii komputerowych jak i do specjalistów IT oraz właścicieli małych i średnich firm poszukujących wiarygodnych informacji o najbardziej efektywnych rozwiązaniach dla ich biznesów.

PC World ułatwia podejmowanie właściwych decyzji zakupowych poprzez liczne testy najnowszego sprzętu i osprzętu (wszystkie popularne kategorie, np. laptopy, komputery stacjonarne, drukarki, monitory, telewizory, dyski twarde, płyty główne, procesory, aparaty cyfrowe, GPS-y, NAS-y i wiele innych), oprogramowania oraz usług internetowych.

PC World doradza, jak efektywnie korzystać ze sprzętu komputerowego oprogramowania i usług internetowych, co pozwala Czytelnikom oszczędzić czas i pieniądze, zwiększyć produktywność pracy oraz cieszyć się bogatszymi i bardziej zróżnicowanymi formami rozrywki wykorzystującej nowoczesne technologie / sprzęt i programy komputerowe.W celu poznania oferty reklamowej oraz tematyki nadchodzących wydań prosimy o kontakt:
Elzbieta Kurtyka kom. 662287735