Video

Live Video, webinaria, webcasty, wideomarketing

Ogromne doświadczenie IDG w realizacji webinarów sprawia, że wiemy, jak efektywnie wykorzystywać komunikację wideo w celu budowania znajomości marki, edukacji rynku i przede wszystkim generowania leadów.

Od prawie 9 lat realizujemy transmisje na żywo i eSeminaria dla naszych klientów.

Produkujemy rocznie ponad 70 audycji live. Realizujemy niezliczone materiały wideo – od wywiadów i wideozaproszeń, przez filmy produktowe i wideo prezentacje, po profesjonalne programy TV.

Od 2012 roku dysponujemy własnym, profesjonalnym studiem radiowo-telewizyjnym przystosowanym do realizacji transmisji live i nagrań wideo z wykorzystaniem Green screena, nagrywania web- i podcastów i wszystkiego, co potrzebne w wideomarketingu.

eSeminaria to jedno z bardziej skutecznych narzędzi generowania kontaktów biznesowych (leady b2b). Formuła ta łączy w sobie działania wizerunkowe, prezentację produktu na żywo lub w formie nagrania emitowanego „z taśmy”, możliwość wchodzenia w interakcję z uczestnikami eSeminarium w czasie rzeczywistym (czat) wraz ze sprawdzonymi kontaktami biznesowymi pochodzącymi z bazy IDG Poland.

Dowiedz się więcej

Zaufajcie nam tak jak: